خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مشاور وزیر آموزش و پرورش

  مشاور وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: در همه عرصه ها تأثیرگذار باشیم

  اصغر حصیری در جمع دانش آموزان دبیرستان شهید بردستانی بردخون اظهار داشت: دنیای امروز دنیای فناوری و پیشرفت است پس تک بعدی حرکت نکنیم و در همه عرصه ها تأثیرگذار باشیم.

  وی افزود: افتخاراتی از بردخون رشد کرده اند که نماینده فعلی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری یکی از علمای تیزبین، روشنفکر و متعهد به نظام اسلامی است و همگی از بردخونی برخاسته اند که امکاناتی نداشت اما به دیروز و امروز خود افتخار می کنیم و به آینده امیدواریم.

  حصیری با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: تربیت دینی و اخلاقی، سیاسی و اجتماعی، زیستی و بدنی، تربیت هنری و زیباشناختی، تربیت اقتصادی و حرفه ای و تربیت علمی و فناوری ساحت های ششگانه این سند است که همگان ملزم به عملیاتی کردن آن هستیم.

  مشاور وزیر آموزش و پرورش قول داد زمینه حضور و بازدید دانش آموزان دبیرستان شهید بردستانی از سه دانشگاه مطرح در تهران را فراهم کند.

  رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز گفت: با تلاش فرهنگیان و همراهی اولیا حدود95 درصد دانش آموزان دبیرستان شهید بردستانی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی راه یافته اند که این افتخاری بر افتخارات بردخون افزود.

  ظهیر محمودی افزود: آنچه داریم از محرم و صفر است و انقلاب اسلامی مدیون نهضت عاشورا و سالار شهیدان است که تلاش می کنیم با گسترش برنامه های دینی و تربیتی و اشاعه مبانی علمی و فرهنگی از فرصت های موجود بهره ببریم.

  در ادامه مراسم معنوی زیارت عاشورا برگزار شد و از دانش آموزان و حاضران پذیرایی شد.


  این مطلب تا کنون 44 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : آموزش ,تربیت ,بردخون ,آموزان ,دانش ,پرورش ,دانش آموزان ,دبیرستان شهید ,شهید بردستانی ,آموزان دبیرستان ,مشاور وزیر ,دانش آموزان دبیرستان ,
  مشاور وزیر آموزش و پرورش

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر