تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

نیروی انتظامی

  رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون عنوان کرد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت اجتماعی ثابت قدم بوده است

  ظهیر محمودی در جمع دانش آموزان دبیرستان شهید بردستانی اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره در صحنه ها و عرصه های حساس نظام حضور داشته و نیروی انتظامی بویژه شهدای انتظامی برای ایجاد امنیت اجتماعی ثابت قدم بوده است.

  وی با بیان اینکه بزرگترین آزادمردی که برای آزادی انسان ها جان خود را فدا کرد، حضرت امام حسین(ع)بود خواستار حضور دانش آموزان در برنامه های ایام محرم شد و گفت: وظیفه مهم دانش آموزان درس خواندن است تا بار دیگر افتخارآمیزترین نتایج کنکور را تکرار کنند و آینده کشور را بسازند.

  فرمانده انتظامی بردخون نیز با اشاره به وظایف متعدد و نقش نیروی انتظامی پیرامون آسیب های اجتماعی گفت: گسترش استفاده از مواد مخدر در بین مردم بویژه سنین پایین موجب نگرانی است که یکی از برنامه های دشمن جهت آسیب رساندن به جوانان می باشد و هدف خود را بر ایران اسلامی نهاده اند.

  علی عباسی کازرونی افزود: آگاهی خود را افزایش دهید و مواد مخدر را جدی بگیرید چرا که جامعه پاک پیشرفت روزافزون را در پی دارد و بدانید که هر ماده مخدر و دودی زیان آور است و بکوشید افرادی که دچار دود هستند ترک دهید.

  وی اضافه کرد: همچون حسین فهمیده ها تلاش کنید مردانی افتخارآفرین باشید و به گونه ای بکوشید که نیازمند دیگران نباشیم و از ارزش های اسلامی و ایرانی دفاع کنید زیرا کشور نیازمند تلاش و وجود شما است.

  عباسی کازرونی احترام به قوانین را سودمند دانست و گفت: موتورسیکلت امنیت کافی ندارد پس با رعایت مقررات فرهنگ رانندگی را ارتقاء دهید که مدارس اصلی ترین مراکز فرهنگ سازی و ترویج مبانی ایمنی است.

  فرمانده انتظامی بردخون ادامه داد: با وجود فضای مجازی تهاجم فرهنگی را جدی بگیریم زیرا در این دوره فضای مجازی یکی از مهم ترین ابزار تهاجم است و به مقدسات و ارزش ها توهین می شود و باعث ایجاد آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

  وی خاطرنشان کرد: در همه اوقات شبانه روز آماده خدمت رسانی به مردم شهر و روستاهای بردخون هستیم.


  این مطلب تا کنون 70 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 11 مهر 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 27 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :159460
 • بازدید امروز :239225
 • بازدید داخلی :21185
 • کاربران حاضر :187
 • رباتهای جستجوگر:397
 • همه حاضرین :584

تگ های برتر